Real 3-zaproszenie na wystawę

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

Postprzez Waldemar Jarosz Śr, 17 maja 2017, 19:26

Waldemar J.Marszałek-Przodownik 60x73 cm.jpg
Waldemar J.Marszałek-Przodownik 60x73 cm.jpg (276.05 KiB) Przeglądane 8384 razy
Po raz trzeci koszaliński artysta Wal Jarosz zaprasza kolejnych artystów, z którymi kontaktuje się za pośrednictwem Internetu na spotkanie w realu. To artyści pokazujący swoje prace w sieci, dyskutujący o nich z innymi, członkami różnych portali społecznościowych – tych dla ludzi parających się sztuką, jak i tych przyjacielskich. Dzisiaj taki kontakt jest prosty, niewymagający żądnych zabiegów organizacyjnych. Gorzej ze spotkaniami na
żywo, z dotarciem na wernisaż znajomego ludziom na ogół zabieganym, zajętym i mieszkającym daleko od siebie, choćby to było tylko w Polsce. A przecież nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z dziełem sztuki i z jego autorem. Temu służą właśnie koszalińskie spotkania w realu.
Miejmy nadzieję, że z tego spotkania wynikną, podobnie, jak z dwóch poprzednich bliższe kontakty a nawet artystyczne przyjaźnie. Zaś widzom to zestawienie prac artystów z różnych dziedzin, nurtów i trendów da przyczynek do poznania współczesnej sztuki polskiej.

Artyści biorący udział w Real 3
1. Magdalena Nałęcz- Kraków
2.Jasiek Balcerzak - Warszawa
3.Andrzej Sobczyk - Warszawa
4.Wal Jarosz - Koszalin
5.Dorota Kulicka - Wisznice
6. Katarzyna Wendland - Toruń
7.Jacek Gowik - Warszawa
8.Alicja Wieczorek -Toruń
9. Jan Rylke - Warszawa
10.L.Tadeusz Serafin - Warszawa
11.Waldemar J.Marszałek - Gdańsk

Miejsce wystawy Galeria Antresola w Muzeum w Koszalinie.
Wernisaż: 25.05.2017r., godz. 17.00.
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez MPietak Pt, 26 maja 2017, 07:01

Gratuluje Waldek kolejnych odsłon ,rzeczywiście artystycznie Waldek jesteś zabiegany od wystawy do wystawy :ok: To dobrze w końcu malujemy by pokazywać .W związku z powyższym mam pytanie jakie to ma przełożenie nie wiem na sprzedaż prac ? a może przyświeca Ci inny cel jeżdżąc ze swoimi pracami po Polsce .Pytam z prostej przyczyny sam nigdy nie wystawiałem nigdzie prac i nie sprzedaje swoich prac czasem komuś jakąś podaruje .Zastanawiam się czy mając takie podejście do tego co robię jest sens wystawiać prace na jakiś wystawach czy wernisażu na co namawiają mnie znajomi bo co potem ? :hmm:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Waldemar Jarosz So, 27 maja 2017, 22:44

Ciężko jest coś sprzedać. Nie ukrywam ,że ceny daję duże. Mam trzy pola działania jak to się teraz mówi trzy projekty:1. Real -wystawa ogólnopolska przy współpracy z Muzeum w Koszalinie, raz w roku zapraszam artystów z sieci internetowej do pokazania się u nas,
2.Group 4 -grupa utworzona z mojej inicjatywy- raz w roku jest prezentacja prac grupy,
3,Własne wystawy. Raz w roku pokaz indywidualny.Tak sobie założyłem. To mnie zmusza do pracy, tworzenia , pokonywania swojego lenistwa.A czy coś z tego mam. Satysfakcję.Czy warto pokazywać? Tak. Fajne nawiązuje się relacje z ludźmi, z artystami. Poprzez ogląd innych ludzi, twoich prac,poprzez rozmowy z nimi o swoich obrazach masz nowe spostrzeżenia bardzo przydatne do dalszego tworzenia.Myślę ,że powinieneś robić wystawy swoich prac. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 6 czerwca 2017, 20:54

Gratulacje Waldku :ok:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez wakai Śr, 7 czerwca 2017, 23:40

gratuluje
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Postprzez Grzegorz Tyrała Cz, 8 czerwca 2017, 21:19

:brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez olgaannahm N, 11 czerwca 2017, 10:14

Gratuluję Waldku :brawo:
A Marku,powinieneś koniecznie pokazywać swoje obrazy,są ciekawe,zmuszające do przemyśleń,znakomite...szkoda ich chować ;)
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez MPietak Pt, 23 czerwca 2017, 17:19

Waldemar Jarosz napisał(a):.Myślę ,że powinieneś robić wystawy swoich prac. Powodzenia.

trudno nie docenić głosu kogoś kto robi to z powodzeniem sam. Dzięki :)
olgaannahm napisał(a):
A Marku,powinieneś koniecznie pokazywać swoje obrazy,są ciekawe,zmuszające do przemyśleń,znakomite...szkoda ich chować ;)
Olga jak zwykle widzi więcej niż ja ale to fajne ze tez tak uważasz jak Waldek Na razie kolekcjonuje Wasze wypowiedzi a czas pokaże Co będzie .Olga Dzięki :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08


cron